Garanti BBVA Mortgage Ev Kredisi ile Hayalinizdeki Eve Sahip Olun!

Türkiye'nin en fazla mortgage kullandıran bankası olarak, mortgage başvuru sürecinde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, en hızlı ve en doğru yöntemlerle sunuyoruz. Gelin, Mortgage uzmanlarımız ile size en uygun Mortgage seçeneğini birlikte belirleyelim ve hayalinizdeki eve kavuşmanızda yardımcı olalım.

Konut Yaz - 3340'a Gönder

Mortgage Uzmanlarımızın en kısa sürede size ulaşabilmesi için aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz

Bu alan zorunludur!
Bu alan zorunludur!
Bu alan zorunludur!
Bu alan zorunludur!
Bu alan zorunludur!

Kişisel verilerimin neden ve nerelerden toplandığı, nasıl kullanıldığı ve diğer haklarımla ilgili olarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca yapılan "Bilgilendirme'yi" okudum.

Değerli müşterilerimiz,

Özel hayatınızın gizliliğine saygı duyuyor ve önem veriyoruz. Bu nedenle, temel hak ve özgürlüklerinizi korumak amacıyla yürürlükte olan kanun* kapsamındaki kişisel verilerinizin kullanımı ve korunması ile ilgili haklarınız hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz.

Genel Kanun Kapsamı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nda T. Garanti Bankası A.Ş. olarak "Veri Sorumlusu” sıfatıyla anılıyoruz. Kanun kapsamında, veri işleme, kişisel verilerin tamamen veya kısmen otomatik olan ya da herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla kişisel verilerinizi elde etmemiz, kaydetmemiz, saklamamız, güncellememiz, sınıflandırmamız, mevzuatın izin verdiği üçüncü kişilerle paylaşmamız veya onlara devretmemiz gibi konularda veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade etmektedir.

Kişisel Verilerinizi Neden ve Ne İçin Kullanıyoruz? **

 • Bankacılık Kanunu ve mevzuat kapsamında aracılık ettiğimiz ve acente sıfatıylasunabileceklerimiz de dahil olmak üzere her türlü ürün ve hizmetlerde kullanmak,
 • Yaptığınız işlemlerde bilgilerinizi tespit edebilmek için kimlik, adres ve gereklidiğer bilgilerinizi kaydetmek,
 • İhtiyaçlarınız doğrultusunda talep ettiğiniz ürün ve hizmetlerimizi sunmak,
 • Sizinle paylaşmamız gereken önemli bilgileri iletişim bilgileriniz üzerinden iletmek,
 • Kağıt üzerinde, sözlü veya elektronik (internet/mobil bankacılık vb.) ortamlarda işlemlerinizi tamamlayabilmeniz için gerekli tüm kayıt ve belgeleri düzenlemek,
 • BDDK, TCMB ve TBB gibi bilgi verme yükümlülüğümüz olan kamu kurumlarınca istenilen bilgileri saklamak, raporlamak ve bu kurumları bilgilendirmek,
 • İzniniz olması durumunda, mevzuat kapsamında yer alan ve Bankamızla müşteri olma amacınız dışında kalan ürün ile hizmetlerimizin sunulmasında kullanmak, size özel ürün/hizmet/teklif faaliyetlerini planlamak ve hayata geçirmek, ürün, hizmet, çalışma modeli teklifleri gerçekleştirmek, profilleme, segmentasyon, Banka içi hedef yaratma, skorlama, risk analizi, müşteri ilişkileri yönetimi, Banka içi performans takibi ile analiz çalışmalarında kullanma, istatistiki çalışmalar, Banka hizmet sunma modellerinin dizaynını gerçekleştirme, pazar araştırması yapmak;
 • İşyerinde güvenlik uygulamaları nedeniyle şube, bölge müdürlüğü ve genel müdürlük binalarımızda kamera görüntülerini kaydetmek,
 • Kurumsal sürdürülebilirlik, kurumsal yönetim, stratejik planlama ve bilgi güvenliği süreçlerimizi planlamak, denetlemek ve hayata geçirmek,
 • İdari, hukuki yükümlüklerimizi ve sizinle imzaladığımız sözleşmelerimizin gereğini yerine getirmektir.

Kişisel Verilerinizi Kimlerle Paylaşıyoruz?

Bankacılık Kanunu ve mevzuatta izin verilen kişiler, kuruluşlar, finansal kuruluş olarak sayılan kurumlar ve diğer üçüncü kişiler, BDDK, SPK, TCMB gibi kamu tüzel kişileri, ana hissedarımız, aracılık ettiğimiz ve acentesi olduğumuz üçüncü kişiler ile bağlı ortaklıklarımız (Örneğin Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş., Eureko Sigorta A.Ş., Garanti Konut Finansmanı Danışmanlık Hizmetleri A.Ş., Garanti Faktoring A.Ş., Garanti Finansal Kiralama A.Ş., Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş., Garanti Bilişim Teknolojisi ve Ticaret T.A.Ş., Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. ve Garanti Portföy Yönetimi A.Ş.) bankacılık faaliyetlerimizi yürütmek için hizmet aldığımız veya iş birliği yaptığımız program ortağı kuruluşlar ve yurt içi - yurt dışı bankalardır.

Kişisel Verilerinize Nerelerden Ulaşabiliriz?

Kişisel verileriniz Genel Müdürlük, Şubeler, şubelerde işlem yapmanız için bulunan kiosklar, ATM'ler, internet şubesi, Garantione, GarantiCep ve çağrı merkezi gibi kanallar aracılığıyla sözlü, yazılı veya elektronik ortamlarda toplanabilir.

Kanun Kapsamındaki Haklarınız Nelerdir?

Dilediğiniz zaman bankamıza başvurarak kişisel verilerinizin;

 • İşlenip işlenmediğini, işlenme amacını ve amacına uygun kullanıp kullanılmadığı öğrenebilir ve işlenmiş ise bu konuda bilgi isteyebilir,
 • Kanun'a uygun olarak yurt içinde ve yurt dışında bilgilerinizin paylaşıldığı üçüncü kişileri öğrenebilir.
 • Bilgilerinizin eksik ya da hatalı işlendiğini düşünüyorsanız düzeltilmesini isteyebilir,
 • Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde bilgilerinizin silinmesini ya da yok edilmesini talep edebilir,
 • Bilgilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere (c) ve (d) bentlerinde belirtilen taleplerinizin bildirilmesini ve aynı işlemleri gerçekleştirmelerini isteyebilir,
 • Bilgilerinizin, otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz edebilir veya kanuna aykırı olarak kaydedildiğini veya kullanıldığını düşünüyorsanız ve bu sebeple zarara uğramışsanız zararın giderilmesini isteyebilirsiniz.

Bu amaçlarla yaptığınız başvurunun ek bir maliyet gerektirmesi durumunda, Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenecek tarifedeki ücret tutarını ödemeniz gerekebilir. Başvurunuzda yer alan talepleriniz, talebin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç 30 (otuz) gün içinde sonuçlandırılacaktır.

Kanun kapsamındaki haklarınızdan yararlanmak için başvurularınızı yazılı olarak şubelerimize iletebilir, ayrıntılı bilgi almak için Kişisel Verileri Koruma Kurumu'nun internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İyi günler dileriz.

*6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK")

** Kişisel veri envanter çalışmasında herhangi bir değişiklik olduğunda, Bankamız bu bilgilendirmeyi güncelleyecektir.

Bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz. Tüm bilgileriniz güvence altındadır.

500 BİN KİŞİ YANILMIŞ OLAMAZ

Garanti BBVA Mortgage olarak bugüne kadar 500 binden fazla kişiyi ev sahibi yaptık.

MORTGAGE
UZMANI

Özel eğitimli ve sertifikalı mortgage uzmanlarımız ile kendinize en uygun konut kredisi seçeneğini belirleyebilirsiniz.

444 EVİM
ÇAĞRI MERKEZİ

444-EVİM (444-3846) çağrı merkezimizi arayarak, mortgage hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilir ve kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Mortgage nedir?

Ev sahibi olmak bir çoğumuzun alacağı en büyük kararlardan biridir fakat her bireyin farklı ihtiyaç ve beklentileri bulunmaktadır. Bir tür gayrimenkul finansman sistemi olan mortgage ile kendinize en uygun konutu bulabilir, kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Konut bedelinin en fazla ne kadarı için mortgage kullanabilirim?

Satın alacağınız konut için SPK-BDDK lisanslı ekspertiz firmalarının belirleyeceği ve bankamız tarafından onay verilecek ekspertiz değerinin maksimum %75'ine kadar mortgage kullanabilirsiniz.

Mortgage kredimi kaç aya kadar vadelendirebilirim?

Garanti BBVA olarak sunduğumuz mortgage ürünlerinin maksimum vadesi KOBİ müşteriler için 120 ay (10 yıl), bireysel müşteriler için 240 aydır (20 yıl). Size en uygun vadeyi, kullanacağınız kredi miktarına ve ödeme gücünüze göre belirlemeniz uygun olacaktır.

Alacağım konutun ekspertizini nasıl yaptıracağım?

Kredi başvurunuzun ardından evraklarınız değerlendirilip kredilendirmeye uygun bulunması halinde, bankamızın görevlendireceği SPK-BDDK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanı satın alacağınız konutu ziyaret ederek, "ekspertiz raporu” hazırlar. Krediyi kullanacak olan müşterimizin bu aşamada herhangi bir başvuruda bulunmasına gerek yoktur. Ekspertiz sürecinin ardından, konutun kredilendirme için uygun bulunması halinde süreç devam eder.

Mortgage yalnızca ev alımı için mi kullanılır?

Mortgage ağırlıklı olarak konut edinme amacı ile kullanılır. Bununla birlikte, kendinize ait bir konutunuz varsa, bu konutu teminat göstermek suretiyle kredi başvurusunda bulunabilir ve mortgage sisteminin getirdiği bazı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Garanti BBVA olarak bu kapsamda sunduğumuz "Evini Gösterene Mortgage" (Bireysel Finansman Kredisi) ile eğitim, sağlık, tatil, düğün gibi bir çok bireysel amaçlı harcamanız için kredi imkanından yararlanabilirsiniz.

İnşaatı devam eden konutlar için de mortgage başvurusu yapabilir miyim?

Anlaşmamız bulunan projelerde yer alan inşa halindeki konutları kredilendirmemiz mümkün olabilmektedir.

  Mortgage Hakkında Bilmem Gerekenler

  1- Kriterlerinizi belirleyin

  2- Bir istek, bir de ihtiyaç listesi oluşturun

  3- Semt seçiminizi dikkatle yapın

  4- Satın alacağınız konutun yalnızca dış mekan özelliklerine değil, iç mekan özelliklerine de odaklanın

  5- Evinizi teslim alırken duvar yüzeylerine, kapılara, taban döşemesine, seramiklere; alçıpan, eviye, lavabo ve duş bataryalarının işçilik ve malzeme kalitesine mutlaka dikkat edin

  6- Evinizi alırken mesken tapusunun ve yapı ruhsatının olduğunu mutlaka teyit edin

  7- Konut projelerinde sözleşmeyi dikkatle okuyun, size önerilen daireden farklı bir daireye bakarak karar vermeyin

  Mutlu Mortgage Hikayeleri

  Ahmet Ali Gül Diş Hekimi

  İstanbul'da yaşıyorum, 12 yıllık diş hekimiyim, ortodonti uzmanıyım. 5 yıllık evliyim ve 15 aylık bir kızım var.

  Serbest çalıştığım muayenehanem kiraydı. Kendimize ait bir muayenehanemiz olsun istiyordum. Ev sahibimiz kirayı piyasa değerinin üzerinde arttırıyordu. Uygun fiyatlı olduğunu düşündüğümüz bir daire bulunca artık bir muayenehane sahibi olma zamanımızın geldiğini anladık. Her konuda yenilikçi ve uzman olan Garanti BBVA'nın mortgage konusunda da uzman olacağını düşündüm. Bu yüzden Garanti BBVA'dan faiz oranları da uygun olduğu için indirimli mortgage ürününü kullanmaya karar verdim. Elimizdeki birikmiş paranın az miktarını önceden vererek bütçemize uygun daha düşük taksitlerle kira öder gibi muayenehane sahibi olma fırsatı yakaladık.

  Garanti BBVA her zaman çalıştığım ve güvendiğim bir banka. Garanti'nin mortgage konusunda en uygun banka olduğunu düşünüyorum. Mortgage konusunda da şube çalışanları oldukça yardımcı oldu. İhtiyaçlarımıza uygun şekilde bütçemize göre ödeme planını belirleyebildik. Kredi işlemlerimiz de oldukça hızla sonuçlandı. Garanti BBVA'ya mortgage kullanacak herkese tavsiye ederim.

  Ayhan Bayrampınar Güvenlik Görevlisi

  Adım Ayhan Bayrampınar. Eskişehir'de yaşıyorum. Güvenlik görevlisiyim. 3 yıllık evliyim, yaşım 26.

  Ev kiralarının yüksek olması ve Garanti BBVA'nın bize sunduğu imkanların cazip olması nedeniyle mortgage kullanarak ev sahibi olma kararı verdik. Çalışanların, bizi bir müşteri gibi değil, sanki aile, kardeş gibi karşılayıp ilgi göstermeleri ve tabii ki diğer bankalara oranla daha cazip ödeme koşulları nedeniyle Garanti BBVA'ya tercih ettik ve Sabit faizli mortgage ürününü kullandık. Ödeyeceğimiz taksit tutarının değişmeyecek olması, birkaç yıl sonra rahat ödeyebileceğimiz düşüncesiyle bu seçeneği kendimize uygun gördük.

  Kesinlikle tüm dostlarıma mortgage konusunda Garanti BBVA'dan memnuniyetimi aktarıyorum. Krediyi kullandığım günlerde birkaç banka gezdikten sonra Garanti BBVA'ya geldim ve çalışanlarınızın yaklaşımı sayesinde başka bir bankaya danışma gereksinimi duymadım. Çok memnun kaldım.

  Erol Kocalar

  Evliyim, 1 kızım var, 38 yaşındayım.

  Aslında başka bir bankadan kredi alacaktım ancak Garanti BBVA'dan daha önce konut kredisi kullanan bir arkadaşım "bir de Garanti BBVA ile görüş" dedi. Çok fazla ürün seçeneğinin olması ve şube çalışanlarının her seçeneği benim için inceden inceye hesaplamaları, mortgage konusunda uzman olduğunu hissettirdi. Benim bir miktar birikmiş param vardı, bundan dolayı İndirimli Mortgage ürününü tercih ettim. Böylece faiz oranım daha düşük oldu.

  Bence şartlar ne olursa olsun konut kredisi alırken mutlaka Garanti BBVA'ya danışılması taraftarıyım. Çünkü konut kredisinde Türkiye şartlarında Garanti BBVA gerçekten çok ileride.

  Esra Arıkan Özmal

  Ankara'da yaşıyorum, 38 yaşındayım. Evli ve bir çocuk annesiyim. Bilkent Üniversitesi İktisat bölümü mezunuyum. Türkiye şartlarında gayrimenkul sahibi olmanın uzun vadede en karlı yatırım aracı olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple ev almaya karar verdim. Bu ihtiyacı finanse etmenin benim için en uygun yönteminin de mortgage olması dolaysıyla mortgage kullanmayı seçtim. Garanti BBVA'ya duyduğum güven nedeniyle mortgage ihtiyacımda da yine Garanti BBVA'ya seçtim. Talebimi iletmemden itibaren bana gösterilen ilgi, krediye ilişkin bilgilendirme, kredi sürecini takip etme, her aşamada beni geri bilgilendirme ve tabi ki her zamanki güler yüzlü yaklaşım, doğru tercih yaptığıma bir kez daha emin oldum. Her türlü bankacılık işlemimde duyduğum güven dolayısıyla Garanti BBVA'ya tercih ettim.

  Bu sürece ilişkin olarak Garanti BBVA'dan duyduğum memnuniyeti çevreme aktarmak suretiyle herkese Garanti BBVA'ya tavsiye ediyorum.

  Hüseyin Pöge

  46 yaşındayım, evli ve 2 çocuk babasıyım. Piyasa şartlarının değiştiği ve faizlerin oldukça düştüğü bu dönemde şubemden de aldığım destek ile yatırımımı konut alımına yönlendirdim. Şubede portföy yöneticim Özge Hanım ve diğer şube çalışanlarının fiyatlama ve işlem takibinde bana çok yardımcı olması mortgage alırken Garanti BBVA'ya tercih etmemi sağladı. Konut kredisinde çok hızlı ve detaylı çözümler sunmaları Garanti BBVA'ya tercih etmemde en önemli etken oldu.

  Gelirimin sabit olması sebebiyle de uzun vadeli ve sabit faizli krediyi tercih ettim. Başkalarına da Garanti BBVA'dan mortgage kullanmalarını kesinlikle tavsiye ederim çünkü ürün çeşitliliği geniş, hızlı ve sağlıklı çözüm önerileri sunuyorlar, hizmet kalitesi yüksek ve şube çalışanları son derece güler yüzlü. Bütün bunlar herkes için konut kredisi alma gibi zor ve önemli bir süreçte banka seçiminde tercih sebebi olmalıdır.

  Mehmet Celaleddin Erkaya

  37 yaşındayım, bir kız çocuğum var. Yıllardır biriktirdiğimiz parayı, kira ödemek yerine kira öder gibi mortgage kullanarak kendime ait olacak bir eve ödemek istedim. 444 Evim'den mortgage başvurusu yapabileceğimi reklamlardan öğrendim. Şubede görevli mortgage uzmanı Yelda Hanım çok yardımcı oldu. Kafamda problem yaratan her şeyi sordum ve sorularım sabırla yanıtlandı. Bankanızın internet bankacılığını kullanıyorum. Kullanacağım bütün kredileri buradan takip edebileceğimi bildiğim için tercih ettim. En başta güler yüzlü ve güven veren personellerinizin olması ve tüm sorulara hızlı cevap alabilmem de tercihimi etkiledi.

  Nurgül Neyiş Peyzaj Mimarı

  İstanbul'da yaşıyorum, 38 yaşındayım, bekarım ve bir inşaat fimasında peyzaj mimarı olarak çalışıyorum.

  Aslında kredi kullanma ve ev sahibi olmakla ilgili bir düşüncemiz yoktu ama çok uygun koşullarda ve istediğimiz gibi bir ev karşımıza çıkınca fırsatı değerlendirmek istedik. Birikmiş toplu bir paramız olmadığı için mortgage aklımıza geldi. Özellikle internetten tüm bankaların kredilerini karşılaştırdım. Bu konuda en uygun kredi seçeneklerini Garanti BBVA'nın sunduğunu görünce de tercihimizi bu yönde yaptık. İndirimli Mortgage ürününü kullandık, nedeni ise diğer mortgage seçenekleri içerisinde gerek faiz oranı, gerekse taksit tutarı olarak bütçemize en uygun seçenek olması idi.

  Başkalarına Garanti BBVA'ya mortgage konusunda kesinlikle tavsiye ederim, çünkü günümüzde eğer peşin para ile ev alabilen şanslı azınlıktan değilseniz ev sahibi olmak için en iyi yol mortgage ve bu konuda Garanti BBVA ve personeli oldukça profesyoneller. Mortgage ile ilgili birçok seçenek sunuyorlar ve size sadece kendinize en uygun ürünü seçmek kalıyor. Ayrıca kredi başvurusu ile kredinin çıkması arasındaki süreç de diğer bankalara göre oldukça hızlı.

  Nuri Sarı

  39 yaşındayım, evliyim, iki çocuğum var. Bursa'da oturuyorum.

  Ev almak aslında aklımda hiç yoktu. İnternette gezerken faiz oranlarıyla ilgili siteleri ve yaşadığım yerdeki evleri araştırırken birden aklıma düştü. İlk gittiğim banka başka bir özel bankaydı. Ama bir türlü istediğim krediyi istediğim şekilde veremiyorlardı. Kredimi bir ayda ancak onaylayabildiler. Sonra reklamlarda Garanti BBVA'da bu işlemlerin çok daha kolay olduğunu gördüm. Çalıştığım bankaya bu kadar uzun sürdüğü için çok kırıldım. Kullanmadım. Garanti BBVA'ya bir arkadaşımın orada çalışan portföyü önermesi ile gittim. Bir iki gün içinde kredim bana en uygun şartlarda onaylandı.

  Özellikle ilgi ve alaka çok iyi. Bir de mortgage konusuna çok hakimler. Her türlü seçeneği sunup, krediyi istediğim şekilde veriyorlar. Diğer bankalar ile de görüştüğüm için bunu açık yüreklilikle söylüyorum, Garanti BBVA konut kredilerinde açık ara önde.

  Sebahattin Akyol

  49 yaşındayım, evli ve 2 çocuk babasıyım. Konut fiyatlarındaki düşüş, kredi faiz oranının da uygun olması ile kira öder gibi taksit ödeme imkanının olması gibi sebeplerle mortgage kullanma kararını verdim. Bankanız çalışanlarının müşterilerine güler yüzlü , içten ve samimi davranmaları, diğer bankalara göre bankanızın uyguladığı kredi faiz oranlarının uygun olması nedeniyle Garanti BBVA'ya tercih ettim. Kredi kullanma şartlarının uygun olması, sabit faiz garantisinin olmasının yanında bankanız personelinin güler yüzlü ve samimi olmalarından dolayı mesai arkadaşlarıma, tanıdığım kişilere Garanti BBVA'dan mortgage kullanmalarını tavsiye ederim.

  Şaban Eğilmez

  Bursa'da yaşıyorum. Bir tane çocuğum var. Bir tekstil firmasında çalışıyorum.

  Aslında aklımda hep vardı ama cesaret edemiyordum. Bir gün bankanın birinden teklif istedim, rakamları çok yüksek geldi. Garanti BBVA'nın uzmanlarının bana bir sürü ödeme planı ve tercih sunmaları beni çok etkiledi. Daha doğrusu birinin benimle bu kadar ilgilenmesi çok güzel geldi bana. Müşteriyle ilgilenilmesi ve her soruya çok açık cevap verilmesi de beni çok etkiledi. Konuya çok hakimler. Ben özel ödemeli mortgage ürününü tercih ettim. Ödenecek rakamı ay ay kendim belirledim. Tercih sebebim, portföydeki arkadaşlar hesapladılar ve "en uygun olanı bu" dediler.

  Bence ev almayı düşünenler hangi banka ne derse desin mutlaka Garanti BBVA'ya uğrasınlar. Çünkü hem çok fazla seçenek hem de bu seçenekleri çok iyi incelemiş uzman kadro var.

  Türkan Gül Kaya Psikolog

  İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım , psikoloğum.

  Ödediğim kira miktarının yüksek olması sebebiyle, bir miktar daha fazla ödeyerek, krediyle ev sahibi olmak cazip geldi. Başlangıçta Garanti BBVA'ya tercih etme nedenim çevremdeki referanslardı ve araştırıp avantajlı olduğunu gördüğümüzde ve ilgili bir ortamla karşılaşınca kararım netleşti. İndirimli Mortgage ürününüdaha da avantajlı görünen faiz oranları sebebiyle tercih ettim.

  Başkalarına Garanti BBVA'dan mortgage kullanmalarını tavsiye ederim. Genele bakıldığında faiz oranları daha avantajlı ve olabildiğince ayrıntılı ve müşterinin çıkarlarını gözeten hızlı bir hizmet anlayışı var. Bu anlayışın genel olduğu kanısındayım ama özellikle hizmet aldığım kişilerin çok profesyonel ve içten bir yaklaşım tarzları vardı.

   Bu mutlu hikayelere katılmak için
   Garanti BBVA Mortgage konut kredisine başvurun

   HEMEN BAŞVUR

   Garanti BBVA Mortgage'da herkese göre konut kredisi mevcut

   Özel Ödemeli Mortgage

   "Hangi tarihlerde ne kadar ödeme yapacağımı kendim belirleyebilsem" diyenlere...

   Sabit Faizli Mortgage

   "Aylık taksitlerim hiç değişmesin, her ay ne ödeyeceğimi bileyim" diyenlere...

   Ara Ödemeli Mortgage

   "Belirli aylarda daha fazla taksit ödeyerek toplam taksit tutarımı azaltsam" diyenlere...

   Azalan Taksitli Mortgage

   "Başta daha fazla taksit ödesem, sonra taksitlerim azalsa" diyenlere...

   Artan Taksitli Mortgage

   "Taksitlerime düşük başlayıp, her yıl belirleyeceğim oranda artırsam" diyenlere...

   Evini Gösterene Mortgage

   "Evimi teminat göstererek, mortgage kullanmak istiyorum" diyenlere...

   Garanti BBVA Mortgage Sözlüğü

   Neden Garanti BBVA Mortgage'ı Seçmelisiniz

   Türkiye'nin en fazla mortgage kullandıran bankası olarak, mortgage başvuru sürecinde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, en hızlı ve en doğru yöntemlerle sunuyoruz.

   Özel eğitimli ve sertifikalı mortgage uzmanlarımız ile kendinize en uygun konut kredisi seçeneğini belirleyebilirsiniz.

   Mortgage başvurunuzun tüm aşamalarını takip edebilirsiniz.

   İşbirliği yaptığımız, SPK lisanslı ekspertiz firmalarının sunduğu güvenilir, hızlı ve doğru ekspertiz hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

   20 yıla (240 aya) varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.

   "444-EVİM"i (444-3846) arayarak, mortgage hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilir ve kolayca başvuru yapabilirsiniz.

   Başvuru Talebiniz Gönderildi

   Teşekkür Ederiz